CPS - CE - logo

CE Posouzení shody

Nevíte si rady s CE? Potřebujete vydat ES/EU Prohlášení o shodě na stroje dle nařízení vlády 176/2008 Sb. . Směrnice 2006/42/EC) a zákona 22/1997 Sb. na Vámi vyráběné nebo dovážené stroje a zařízení? Nevíte jak na analýzu rizik nebo SISTEMA report? Napište nám nebo zavolejte

CPS industrial services s.r.o. se specializuje na bezpečnost strojů a strojních zařízení. Identifikaci a hodnocení rizik. Posuzování bezpečnostních řídících systémů strojů a strojních celků.

Rádi Vám pomůžeme s tím, aby vaše stroje byly bezpečné a splňovaly požadavky legislativy. Pomůžeme Vám určit, zda je na Vaše stroje třeba vydávat ES/EU Prohlášení o shodě (CE) nebo stačí posoudit dle NV 378/2001 Sb. Můžeme Vám pomoci s přípravou podkladů pro vydání ES/EU Prohlášení o shodě, provedení analýzy rizik. Zajistit provedení potřebných zkoušek a vydání certifikátů. Zpracovat pro Vás Návody k použití. Být přítomni při kontrole ČOI.

Naši specialisté Vám mohou nabídnout pomoc při návrhu a kontrole bezpečnostních částí řídících systémů strojů. Zpracují SISTEMA report. Vypočítají vhodnou kategorii nebo PL (Performance Level) dle ČSN EN ISO 13849-1 nebo SIL (Safety Integrity Level) dle ČSN EN 62061. Navrhnou vhodné bezpečnostní prvky nebo celý systém pro Váš stroj.

Máte jakýkoliv dotaz? Kontaktujte nás. Rádi Vám poradíme po telefonu, emailu nebo zdarma přijedeme, abychom spolu nalezli vhodný postup. Působíme po celé České republice a na Slovensku.

CPS - CE posouzení shody

Kontaktujte nás... Můžete využít třeba tento formulář: