CPS - školení - logo

Školení

Školení „Analýza rizik prakticky“

Potřebujete kvalitní školení ušité na míru přímo vaší společnost na téma analýza rizik strojních zařízení? Chcete školení, kterému budou pracovníci rozumět a budou schopni poznatky aplikovat v praxi?
Objednejte si nás!

Je možno zakoupit voucher na školení, který využijete až v příštím roce.

Školení je určeno pro dvě skupiny pracovníků a to konstruktéry a pracovníky údržby/BOZP. Nedoporučujeme tyto dvě skupiny školit spolu, protože požadavky a důvody pro provedení analýzy rizik se značně liší a to i přes to, že osnova školení je velice podobná.

Školení je vždy připraveno na míru objednateli, tzn. je přihlédnuto i k druhu vyráběných nebo provozovaných zařízení a počet školených osob není omezen. Proto není možno toto školení realizovat veřejně.

Jaromír Mlynář – hlavní školitel, má praxi v oblasti posuzování shody a analýz rizik strojů od r. 1997 a je osoba odborně způsobilá v oblasti BOZP.

Požadavky konstruktérů

analýza rizik provedená za účelem návrhu strojního zařízení. Analýza by se měla provádět během konstrukce stroje, jsou možnosti jak zakomponovat zjištěné skutečnosti do návrhu stroje. Na vyrobeném stroji se provádí pouze ověření.

Požadavky údržby a BOZP

analýza se provádí na stroji, který je provozován a důvodem může být např. doplnění bezpečnostních prvků nebo vypracování místního bezpečnostního předpisu. Součástí školení je i způsob, jak provést úpravu stroje tak, aby nebylo nutno provádět nové CE posouzení shody.

Spokojení zákazníci nás doporučují:

Napište nám

Máte zájem o školení? Kontaktujte nás… Můžete využít třeba tento formulář: